Numere, distanțe, forme

Înscrierile sunt închise!

  • 24 mart. 2024 12:00 - 12:50
  • Colegiul Național "Școala Centrală", București

10 ani 2024 7 ani 8 ani 9 ani București Martie 2024 Matematică STEM

Ne aventurăm, împreună, într-o explorare fascinantă al universului numerelor, perioadelor de timp, formelor geometrice, distanțelor, putând afla cum ne ajută calculele matematice în situații practice.

 …talk to Mate!

10:00 - 10:50

Actorie pentru cititori

Detalii și înscriere

Adelina Toma Adelina Toma
10:00 - 10:50

Bandă desenată – Miturile Greciei antice

Detalii și înscriere

Liliana Basarab Liliana Basarab
10:00 - 10:50

AI pentru juniori

Detalii și înscriere

Cătălin Boitor Cătălin Boitor
10:00 - 10:50

Mediu - Nature Talks

Detalii și înscriere

Adrian Cojocaru Adrian Cojocaru
10:00 - 10:50

Jocuri teatrale

Detalii și înscriere

Ioana Popovici Chelaru Ioana Popovici Chelaru
10:00 - 10:50

Numere, distanțe, forme

Detalii și înscriere

Barna Némethi Barna Némethi
10:00 - 10:50

Storytelling – Căpitanul Nemo

Detalii și înscriere

Răzvan Ropotan Răzvan Ropotan
10:00 - 10:50

Tehnici de învățare

Detalii și înscriere

Georgiana Gerea Georgiana Gerea
10:00 - 10:50

Astronomie WOW!

Detalii și înscriere

Ioana-Diana Cocea Ioana-Diana Cocea
10:00 - 10:50

Chimie WOW !

Detalii și înscriere

Diana Făinărea Diana Făinărea
10:00 - 10:50

Fizică WOW !

Detalii și înscriere

Diana Pricopi Diana Pricopi
10:00 - 10:50

Carte versus Film

Detalii și înscriere

Alexandra Apețean Alexandra Apețean
11:00 - 11:50

Actorie pentru cititori

Detalii și înscriere

Adelina Toma Adelina Toma
11:00 - 11:50

Bandă desenată – Miturile Greciei antice

Detalii și înscriere

Liliana Basarab Liliana Basarab
11:00 - 11:50

AI pentru juniori

Detalii și înscriere

Cătălin Boitor Cătălin Boitor
11:00 - 11:50

Mediu - Nature Talks

Detalii și înscriere

Adrian Cojocaru Adrian Cojocaru
11:00 - 11:50

Constituția pe înțelesul copiilor

Detalii și înscriere

Alina Dumitrașcu Alina Dumitrașcu
11:00 - 11:50

Numere, distanțe, forme

Detalii și înscriere

Barna Némethi Barna Némethi
11:00 - 11:50

Povești în cinema

Detalii și înscriere

Laura Săvuțiu Laura Săvuțiu
11:00 - 11:50

Limbajul comunicării vizuale

Detalii și înscriere

Ciprian Măceșaru Ciprian Măceșaru
11:00 - 11:50

Jurnalism - știre, interviu și reportaj

Detalii și înscriere

Ovidiu Șimonca Ovidiu Șimonca
11:00 - 11:50

Creative writing

Detalii și înscriere

Violeta Ronciș Violeta Ronciș
11:00 - 11:50

Improvizație de teatru

Detalii și înscriere

Ioana Perescu Ioana Perescu
11:00 - 11:50

Obiceiuri bune de mâncat

Detalii și înscriere

dr. Șerban Damian dr. Șerban Damian
11:00 - 11:50

Portrete ale orașelor și personajelor

Detalii și înscriere

Peter Demeny Peter Demeny
11:00 - 11:50

La Teatru de Musical

Detalii și înscriere

Adrian Grigore Constantin Adrian Grigore Constantin
11:00 - 11:50

Importanța lecturii

Detalii și înscriere

Irén Arsene Máté Irén Arsene Máté
11:00 - 11:50

Cum îi susținem pe copii în procesul de lectură

Detalii și înscriere

Georgiana Gerea Georgiana Gerea
12:00 - 12:50

Regii și reginele noastre

Detalii și înscriere

Adrian Cioroianu Adrian Cioroianu
12:00 - 12:50

Colaj - Cărți reimaginate

Detalii și înscriere

Cristiana Bucureci Cristiana Bucureci
12:00 - 12:50

Debate – Miturile Greciei Antice

Detalii și înscriere

Teodor Șovăială Teodor Șovăială
12:00 - 12:50

Jocuri teatrale

Detalii și înscriere

Ioana Popovici Chelaru Ioana Popovici Chelaru
12:00 - 12:50

Scriitorul de povești

Detalii și înscriere

Anca-Maria Pănoiu Anca-Maria Pănoiu
12:00 - 12:50

Astronomie WOW !

Detalii și înscriere

Ioana-Diana Cocea Ioana-Diana Cocea
12:00 - 12:50

Chimie WOW !

Detalii și înscriere

Diana Făinărea Diana Făinărea
12:00 - 00:50

Fizică WOW !

Detalii și înscriere

Diana Pricopi Diana Pricopi
12:00 - 12:50

Programarea este distractivă

Detalii și înscriere

Cătălin Boitor Cătălin Boitor
12:00 - 12:50

Istorie - Numismatică, Decorații, Ținute militare

Detalii și înscriere

Daniel-Cosmin Obreja Daniel-Cosmin Obreja
12:00 - 12:50

Dependența de social media si tehnologie versus pasiunea pentru lectură

Detalii și înscriere

Mihai Copăceanu Mihai Copăceanu
13:00 - 13:50

Regii și reginele noastre

Detalii și înscriere

Adrian Cioroianu Adrian Cioroianu
13:00 - 13:50

Colaj - coperta poveștii mele

Detalii și înscriere

Cristiana Bucureci Cristiana Bucureci
13:00 - 13:50

Debate – Robin Hood

Detalii și înscriere

Teodor Șovăială Teodor Șovăială
13:00 - 01:50

Scriitorul de povești

Detalii și înscriere

Anca-Maria Pănoiu Anca-Maria Pănoiu
13:00 - 13:50

Improvizație de teatru

Detalii și înscriere

Ioana Perescu Ioana Perescu
13:00 - 13:50

Carte versus film

Detalii și înscriere

Alexandra Apețean Alexandra Apețean
13:00 - 13:50

Cum poți deveni campion

Detalii și înscriere

Diana Bulimar Diana Bulimar
13:00 - 13:50

Prietenia cu poveștile

Detalii și înscriere

Alina Uricec Alina Uricec
10:00 - 10:50

Obiceiuri bune de mâncat

Detalii și înscriere

dr. Șerban Damian dr. Șerban Damian
10:00 - 10:50

Mediu - Nature Talks

Detalii și înscriere

Adrian Cojocaru Adrian Cojocaru
10:00 - 10:50

Actorie pentru cititori

Detalii și înscriere

Adelina Toma Adelina Toma
10:00 - 10:50

Tehnici de învățare

Detalii și înscriere

Georgiana Gerea Georgiana Gerea
10:00 - 10:50

AI pentru juniori

Detalii și înscriere

Cătălin Boitor Cătălin Boitor
10:00 - 10:50

Robotica este distractivă

Detalii și înscriere

Zsofia Dumitru Zsofia Dumitru
10:00 - 10:50

Colaj - Cărți reimaginate

Detalii și înscriere

Cristiana Bucureci Cristiana Bucureci
10:00 - 10:50

Cum vorbesc copilului meu despre droguri

Detalii și înscriere

Mihai Copăceanu Mihai Copăceanu
11:00 - 11:50

Jocuri teatrale

Detalii și înscriere

Ioana Popovici Chelaru Ioana Popovici Chelaru
11:00 - 11:50

Jurnalism - știre, interviu și reportaj

Detalii și înscriere

Ovidiu Șimonca Ovidiu Șimonca
11:00 - 11:50

Educație financiară pentru copii

Detalii și înscriere

Adrian Asoltanie Adrian Asoltanie
11:00 - 11:50

AI pentru juniori

Detalii și înscriere

Cătălin Boitor Cătălin Boitor
11:00 - 11:50

Robotica este distractivă

Detalii și înscriere

Zsofia Dumitru Zsofia Dumitru
11:00 - 11:50

Bandă desenată – Miturile Greciei antice

Detalii și înscriere

Liliana Basarab Liliana Basarab
11:00 - 11:50

Regii și reginele noastre

Detalii și înscriere

Adrian Cioroianu Adrian Cioroianu
11:00 - 11:50

La Teatru de Musical

Detalii și înscriere

Adrian Grigore Constantin Adrian Grigore Constantin
11:00 - 11:50
dr. Șerban Damian dr. Șerban Damian
12:00 - 12:50

Jocuri teatrale

Detalii și înscriere

Ioana Popovici Chelaru Ioana Popovici Chelaru
12:00 - 12:50

Improvizație de teatru

Detalii și înscriere

Ioana Perescu Ioana Perescu
12:00 - 12:50

Chimie WOW !

Detalii și înscriere

Diana Făinărea Diana Făinărea
12:00 - 12:50

Numere, distanțe, forme

Detalii și înscriere

Barna Némethi Barna Némethi
12:00 - 12:50

Povești în cinema

Detalii și înscriere

Laura Săvuțiu Laura Săvuțiu
12:00 - 12:50

Fizică WOW !

Detalii și înscriere

Diana Pricopi Diana Pricopi
12:00 - 12:50

Scriitorul de povești

Detalii și înscriere

Anca-Maria Pănoiu Anca-Maria Pănoiu
12:00 - 12:50

Carte versus FIlm

Detalii și înscriere

Alexandra Apețean Alexandra Apețean
12:00 - 12:50

Educație financiară pentru copii

Detalii și înscriere

Adrian Asoltanie Adrian Asoltanie
12:00 - 12:50

Colaj - coperta poveștii mele

Detalii și înscriere

Cristiana Bucureci Cristiana Bucureci
12:00 - 12:50

Astronomie WOW !

Detalii și înscriere

Ioana-Diana Cocea Ioana-Diana Cocea
12:00 - 12:50

Istorie - Numismatică, Decorații, Ținute militare

Detalii și înscriere

Daniel-Cosmin Obreja Daniel-Cosmin Obreja
12:00 - 12:50

Cum îi susținem pe copii în procesul de lectură

Detalii și înscriere

Georgiana Gerea Georgiana Gerea
13:00 - 13:50

Tehnici de învățare

Detalii și înscriere

Georgiana Gerea Georgiana Gerea
13:00 - 13:50

Chimie WOW !

Detalii și înscriere

Diana Făinărea Diana Făinărea
13:00 - 13:50

Fizică WOW !

Detalii și înscriere

Diana Pricopi Diana Pricopi
13:00 - 13:50

Carte versus Film

Detalii și înscriere

Alexandra Apețean Alexandra Apețean
13:00 - 13:50

Bandă desenată – Miturile Greciei antice

Detalii și înscriere

Liliana Basarab Liliana Basarab
13:00 - 13:50

Programarea este distractivă

Detalii și înscriere

Cătălin Boitor Cătălin Boitor
13:00 - 13:50

Fizică ONLINE cu Cristian Presură

Detalii și înscriere

Cristian Presură Cristian Presură
13:00 - 13:50

Prietenia cu poveștile

Detalii și înscriere

Alina Uricec Alina Uricec
14:00 - 14:50

Spectacol de teatru "Povestea Cărții"

Detalii și înscriere

Ioana Popovici Chelaru Ioana Popovici Chelaru